Apie mus


Barmenų mokymai

Vilniaus Barmenų Akademija yra pirmoji šiuolaikinė aptarnavimo srities specialistus rengianti mokykla Lietuvoje. Akademijos įkūrėjai ir dėstytojai – įvairiose pasaulio ir Europos šalyse žinomi ir pripažinti profesionalūs barmenai, Lietuvos ir tarptautinių barmenų čempionatų nugalėtojai, dalyviai bei teisėjai, keliolikos metų barmenų patirtį sukaupę ir šiuo metu praktikuojantys aptarnavimo sektoriaus vadovai, tarptautinių asociacijų nariai.

Vilniaus barmenų akademija ruošia profesionalius svetingumo srities specialistus – barmenus ir padavėjus, ateityje pakeisiančius Lietuvos svetingumo ir aptarnavimo kultūrą.

Naujienos

Vilniaus Barmenų Akademijos kursai išsimokėtinai !
Nuo šiol  Vilniaus Barmenų Akademijos organizuojamus kursus galima pirkti išsimokėtinai, sudarius lizingo sutartį, nuo 3 iki 48 mėnesių laikotarpiui.

Baziniai mokymai


REGISTRACIJA Į 2023 METŲ RUGPJŪČIO/RUGSĖJO MĖNESIŲ BARMENŲ MOKYMO GRUPĘ!

Pradedame registraciją į 2023 metų liepos mėnesio barmenų mokymo grupę. Grupės mokymai startuoja rugpjūčio 28 dieną.

Mokymų trukmė 4 savaitės. Mokymai vyks darbo dienomis, nuo 12 iki 16 valandos.

Į mokymus kviečiame tiek neturinčius patirties, bet norinčius pradėti barmeno karjerą vaikinus ir merginas, tiek jau dirbančius barmenus ir barmenes, kurie nori pasikelti savo darbo kvalifikaciją, pasitobulinti darbo techniką ir žinias.

Vilniaus Barmenų Akademija ne tik per maksimaliai trumpą laiką išmokys profesionaliai dirbti prie baro, bet ir padės susirasti darbą.

Baigusiems išduodame kursų baigimo sertifikatus.

Registracija


Vilniaus barmenų akademija nuolat renka barmenų mokymo grupes. Čia galite pasirinkti norimą programą, į ją užsiregistruoti, bei gauti atsakymus į jus dominančius klausimus.

Palikite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime!

  Kursai

  Vardas

  El. pašto adresas

  Telefonas

  Žinutė

  Visi laukai privalomi.

  Mūsų komanda


  team-member

  Arnoldas Zariankinas

  Profesionalus barmenas, 25 metus dirbęs žymiuose Lietuvos baruose ir naktiniuose klubuose. Daugelio Lietuvos barmenų čempionatų nugalėtojas ir užsienio čempionatų dalyvis. Įvairių Lietuvos barmenų ir kokteilių čempionatų teisėjas bei komisijų narys. Naktinio klubo „Exit“, kokteilių baro „Pantera“, restorano „Carre“ , klubo „Havana Social Club“, naktinio baro „WOO WOO“ barų vadovas. Kokteilių baro „Nick and Nora“ įkūrėjas ir bendrasavininkas.

  team-member

  Edita Višneveckaja

  Diplomuota maitinimo verslo organizavimo specialistė (VIKO, 2005 m.). 2010 m. baigusi ekonomikos bakalauro studijas (VU). 2014 m. Vilniaus universitete magistro laipsnį apsigynusi finansų analitikė. Sukaupusi dvylikametę aptarnavimo ir svetingumo patirtį: viešbutyje „Reval Hotel Lietuva” – 3 m. padavėjos barmenės pareigos, 4 m. administravimas ir vadovavimas „Vilniaus vartų“ restorane „Avenue“ bei kokteilių bare „LivLounge“. 3 m. vadovo patirtį kaupusi prestižiniuose Vilniaus ir Kauno naktiniuose klubuose. Pastaruoju metu administratorės pareigas užimanti viešbučio „Radisson Blue Lietuva“ restorane „RiverSide“ bei konferencijų ir renginių centre. Profesionaliai organizavusi ir aptarnavusi NATO ir Lietuvos Europos Sąjungos pirmininkavimo (2013 m.) renginio „Eurofi“ VIP svečius.

  team-member

  Gedrimas Čibisovas

  16 metų barmeno patirtį kaupęs bei organizatoriaus ir vadovo darbą populiariausiuose Lietuvos naktiniuose klubuose ir baruose – „Galaxy“, „Fashion TV club“, „Gravity“ dirbęs profesionalus barmenas. Kokteilių baro „Apoteka” bendrasavininkas.

  Paslaugos


  Konsultuojame baro įrangos bei inventoriaus įsigyjimo, įrengimo, ergonomiško išdėstymo ir eksploatavimo klausimais.

  Teikiame išsamią informaciją apie viešojo maitinimo, aptarnavimo ir baro darbo organizavimą.

  Praktiškai padedame ir profesionaliai patariame vykdant aptarnaujančio personalo (barmenų, padavėjų) atrankas.

  Konsultuojame sudarant optimalų gėrimų ir kokteilių meniu. Taip pat profesionaliai patariame kuriant įvairių tipų valgiaraščius ir kainoraščius.

  Rengiame personalo mokymus. Plačiau supažindiname su aptarnavimo sektoriaus darbo ir tvarkos reikalavimais, išmokome profesinių etiketo taisyklių.

  Organizuojame praktinius svetingumo specialistų kvalifikacijos tobulinimo kursus. Išmokome profesionalaus ir, svarbiausia, efektyvaus darbo prie baro. Padedame tobulinti kokteilių gaminimo, kūrimo, skonių derinimo ir gėrimų pateikimo gebėjimus.

  Rengiame profesionalius padavėjus, puikiai išmanančius ir praktiškai taikančius aukščiausio lygio svetingumo ir aptarnavimo reglamentus.

  Teikiame renginių, vakarėlių aptarnavimo paslaugas. Barmenai, padavėjai, barmenų šou!

  Galerija


  Kontaktai


  Telefonas

  +370 610 04999

  El. paštas

  info@vba.lt

  Adresas

  Stiklių g. 3, Vilnius
  LT-01131

  Mūsų draugai