Mūsų paslaugos

Paslaugos horeca verslui

Prieš atsidarant

Mes suprantame, kaip svarbu nuo pat pirmos jūsų baro atidarymo dienos užtikrinti aukščiausią kokybę – tiek siūlomuose gėrimuose, tiek aptarnavime. Skirdami dėmesį detalėms, pritaikydami sukauptą patirtį praktiniame įgyvendinime, prisitaikydami prie logistinių iššūkių ir išlaikydami aukščiausios kokybės standartus, galime suteikti pastiprinimą jūsų komandai nuo pat jūsų projekto įgyvendinimo pradžios.

Gėrimų meniu sudarymas

Jūsų siūlomas gėrimų meniu turėtų atspindėti patį jūsų verslą ir jo koncepciją, skatinti pardavimus, pritraukti lankytojus ir skatinti juos sugrįžti dar ir dar kartą. Padedame sudaryti alkoholinių gėrimų, alkoholinių ir nealkoholinių kokteilių, gaiviųjų gėrimų, alaus, vyno, kavos meniu. Suderindami klasikinius, šiuolaikinius ir novatoriškus kokteilių gaminimo būdus, sukuriame išskirtinius skonius.

Baro ergonominis dizainas

Nors išskirtinis interjero dizainas ir akį traukiantis dekoras sužavi lankytojus, ne mažiau svarbus yra praktinis ir patogus baro įrangos išdėstymas bei galimybė greitai ir efektyviai patiekti gėrimus. Būtent čia į pagalbą ateiname mes.

Baro koncepcijos kūrimas

Nuolat besikeičiančioje gėrimų industrijoje pasiūlyti išskirtinius gėrimus ir unikalią aplinką, kurioje svečiai galės jais mėgautis yra ypatingai svarbu. Kuo jūsų baras skirsis nuo visų kitų šalia esančių barų? Kūrybos ir patirties nestokojanti mūsų komanda siūlo pagalbą kuriant baro koncepciją nuo pat idėjos vystymo pradžios iki jos išpildymo.

Įmonės personalo mokymai

Teikiame išsamius teorinius ir praktinius mokymus jūsų personalui. Greitas, profesionalus ir malonus aptarnavimas – kelias į jūsų baro sėkmę. Teikiame barmenų ir padavėjų mokymus. Mokome gėrimų gamybos ir profesionalaus darbo su baro ir virtuvės įranga paslapčių.

Baro įranga

Turime paruošę pilną produktų katalogą, kuriame yra visa profesionali įranga, skirta barams, kavinėms ir restoranams. Siūlome visame pasaulyje žinomų gamintojų produkciją iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.

VBA CONSULTING

APIE MUS

Vilniaus Barmenų Akademija yra pirmoji šiuolaikinė aptarnavimo srities profesionalus rengianti įmonė, kurios komanda ne tik ruošia ateities horeca specialistus, bet ir konsultuoja šios srities verslo klausimais. Akademijos įkūrėjai, dėstytojai ir konsultantai – tai ilgametę patirtį turintys horeca srities profesionalai, praktikuojantys aptarnavimo sferos vadovai, savo sričių specialistai. Teikiame išsamias ir lanksčias mokymo programas, ruošiame profesionalius svetingumo srities specialistus, padedame kurti originalias ir modernias barų koncepcijas – nuo konsultacijų prieš baro atidarymą iki ergonominio dizaino ir gėrimų meniu sudarymo.